Eindstand interne competitie seizoen 2009-2010

Nr Naam Punten wedstr winst remise verlies wit zwart afgemeld GT %-score wrd ELO
1 Zeger Vroon 930 22 16 4 2 12 10 5 0 82 60 1777 6
2 Lou Ruiters 866 24 15 6 3 11 13 3 0 75 58 1751 5
3 Louk Mingels 783 24 12 9 3 11 13 3 0 69 56 1709 7
4 Willy Wijsen 749 23 11 9 3 11 12 4 0 67 54 1663 10
5 Ed Bayens 658 25 10 10 5 14 11 2 0 60 52 1582 2
6 Nico Ramaekers 633 26 13 4 9 14 12 0 1 58 50 1503 18
7 Cyriel Schmeits 603 20 11 1 8 10 10 5 1 58 48 1498 3
8 Frans Broers 586 25 12 5 8 12 13 2 0 58 46 1623 4
9 Tom Bartels 517 21 5 9 7 10 11 5 1 45 44 1495 9
10 Jan Schrijen 463 23 8 5 10 11 12 3 1 46 42 1486 14
11 Ralph van der Aa 405 16 6 4 6 7 9 8 0 50 40 1547 12
12 Jules Habets 339 21 2 8 11 10 11 5 1 29 38 1346 15
13 Richard Vermeij 313 18 4 2 12 10 8 8 1 28 36 1298 11
14 Alex Gorissen 279 17 3 2 12 9 8 9 1 24 34 1390 16
15 Rob Godfroy 216 19 2 3 14 9 10 7 1 18 32 1304 17
16 Michel Janssen 213 19 2 3 14 10 9 7 1 18 30 1226 23
17 Ronald Pieters 155 8 2 2 4 4 4 5 0 38 28 1235 8
18 Sharon Beckers 117 5 0 0 5 2 3 13 0 0 26 1092 1


Eindstand rapidcompetitie seizoen 2009-2010

gespeeld+½-byeWZpnt
1Louk Mingels1183015610½
2Frans Broers12732166
3Ed Bayens127410759
4Nico Ramaekers16617256
5Jan Schrijen157081877
6Zeger Vroon53200324
7Frank van Odijk31201213
8Dré Huveneers32011123
9Michel Janssen1630130793
10Lou Ruiters22000112
11Richard Vermeij71061432
12Alex Gorissen21010111
13Ronald Pieters4013022½
14Sharon Beckers60060330

Eindstand snelschaakcompetitie seizoen 2009-2010



gespeeld

gewonnen

remise

verloren

punten

1

Frans Broers

20

14

4

2

16

2

Ed Bayens

20

10

4

6

12

3

Zeger Vroon

12

7

2

3

8

4

Jan Schrijen

20

7

0

13

7

5

Nico Ramaekers

13

6

0

7

6

6

Ralph van der Aa

4

1

2

1

2

7

Richard Vermeij

13

0

0

13

0


Eindstand Koninginnedagtoernooi 2010

Nr Naam Punten wedstr winst remise verlies wit zwart GT %-score wrd ELO
1 Karl Schubert 8 9 7 2 0 4 5 0 89 1 1586
2 Eric Brouwers 7 9 5 4 0 4 5 0 78 1 1560
3 Mio Perich 6.5 9 5 3 1 4 5 0 72 1 1551
4 Maarten Jan Oosterman 6.5 9 6 1 2 4 5 0 72 1 1550
5 Luc Janssen 6 9 4 4 1 5 4 0 67 1 1538
6 Ron van Dinteren 6 9 5 2 2 4 5 0 67 1 1537
7 John Lemmerlijn 6 9 6 0 3 4 5 0 67 1 1537
8 Harrie Peek 5.5 9 4 3 2 5 4 0 61 1 1525
9 Peter van Dinteren 5.5 9 4 3 2 4 5 0 61 1 1524
10 Rob Zink 5 9 4 2 3 5 4 0 56 1 1514
11 Stephane Lauwaert 5 9 4 2 3 5 4 0 56 1 1513
12 René Chappin 5 9 4 2 3 5 4 0 56 1 1513
13 Chris Pearce 5 9 3 4 2 4 5 0 56 1 1513
14 Jacob Perrenet 5 9 4 2 3 5 4 0 56 1 1512
15 Michel Langeweg 5 9 5 0 4 5 4 0 56 1 1512
16 Frans Broers 5 9 3 4 2 4 5 0 56 1 1512
17 Serge Herzet 5 9 4 2 3 5 4 0 56 1 1502
18 Ralph van der Aa 4.5 8 3 1 4 4 4 1 44 1 1490
19 Jos Broers 4.5 9 4 1 4 4 5 0 50 1 1499
20 Henk Simons 4.5 9 4 1 4 4 5 0 50 1 1499
21 Loek Mingels 4.5 9 1 7 1 4 5 0 50 1 1499
22 Mariëlle Meijs 4.5 9 3 3 3 4 5 0 50 1 1499
23 Dré Huveneers 4 8 3 0 5 4 4 1 38 1 1477
24 André Koehorst 4 9 4 0 5 5 4 0 44 1 1488
25 Peter Mergelsberg 4 9 4 0 5 5 4 0 44 1 1487
26 Philippe Muurmans 4 9 4 0 5 5 4 0 44 1 1487
27 Jules Daemen 4 9 4 0 5 4 5 0 44 1 1487
28 Rob Janssen 4 9 3 2 4 5 4 0 44 1 1487
29 Hovik Papoyan 4 9 3 2 4 4 5 0 44 1 1485
30 Yvonne Bellefroid 3.5 8 2 1 5 4 4 1 31 1 1463
31 Paul Lemmens 3.5 9 3 1 5 5 4 0 39 1 1474
32 Jan Schrijen 3 9 3 0 6 4 5 0 33 1 1462
33 Remy Mooren 3 9 1 4 4 5 4 0 33 1 1462
34 Nico Ramaekers 3 9 3 0 6 5 4 0 33 1 1461
35 Richard Vermeij 2.5 8 1 1 6 5 3 1 19 1 1439
36 Ian Nabben 2 6 1 0 5 3 3 1 17 1 1451
37 Han Schouten 1 8 0 0 8 4 4 1 0 1 1405