Eindstand interne competitie seizoen  2018-2019

1Frans Broers485272142131401851682
2Rob Toma430271845141310741509
3Zeger Vroon395211650101150881726
4Hugo de Bruijn385261547121420651394
5Ed Bayens365231364111250701571
6Richard Vermeij3602614210131320581373
7Nico Ramaekers3602614210131320581341
8Cyriel Schmeits30018104481051671431
9Jan Schrijen290289316141400381247
10Niels Fraikin270267316141211331102
11Evert Boone25524811512124035990
12Chris Bartels195146267750501319
13Alex Gorissen195166288850441381
14John van Beekum19525322012133016899
15Michel Janssen155144198650351179
16Guy Smeets1501431108651251001
17Martin Nieuwendijk1502210211210315905
18Chris Borsten4061143300301520
19Ralph van der Aa3510100150501504
20Kevin Konings352002115001115

Eindstand rapidcompetitie seizoen  2018-2019

NrNaamPuntenwedstrwinstremiseverlieswitzwartafgemeldGT%-scorewrdELO
1Frans Broers1112102066009211610
2Ed Bayens9.51291266007911594
3Hugo de Bruijn81264257006711275
4Jan Schrijen61260666005011283
5Rob Toma61252566005011324
6Richard Vermeij61260675005011279
7Zeger Vroon3.5623133605811686
8Guy Smeets3630333605011051
9Cyriel Schmeits3612342513311311
10Chris Borsten2320112006711605
11Evert Boone262043360331921
12Niels Fraikin291264530221989
13Nico Ramaekers212201057001711209
14John van Beekum0200220100011027
15Martin Nieuwendijk040042280011105

Eindstand snelschaakcompetitie seizoen  2018-2019

1Frans Broers21153316½
1Ed Bayens21161416½
3Hugo de Bruijn21112812
4Rob Toma21921010
5Niels Fraikin126066
6Richard Vermeij2140174
7Jan Schrijen51041
8Guy Smeets1210111

Eindstand Koningsdagsnelschaaktoernooi 2019

Pos Naam Prt W R V Score WtP ZwP Wrst SBgr Rtg BRtg TPR Bye
1 Jozef Simenon 9 9 0 0 9,0 4 5 46,0 46,00 2176 2150 2137 0
2 Henk Temmink 8 7 0 1 8,0 4 4 51,0 38,25 2153 2150 2059 1
3 Roger Hünen 9 7 0 2 7,0 4 5 46,0 29,50 1960 1947 1948 0
4 Bram Brassé 9 5 1 3 5,5 4 5 47,5 21,75 1894 1882 1950 0
5 Peter van Dinteren 8 3 2 3 5,0 4 4 44,5 18,00 1857 1873 1766 1
6 Saul de Jongh 9 5 0 4 5,0 5 4 43,0 15,00 1700 1700 1705 0
7 Rob Zink 8 3 2 3 5,0 4 4 38,0 18,00 1775 1785 1652 1
8 Hugo de Bruijn 9 4 1 4 4,5 4 5 45,5 15,75 1210 1127 1811 0
9 Tom Vrouwenraets 9 4 1 4 4,5 4 5 34,0 15,25 1730 0 1730 0
10 Henk Simons 8 3 1 4 4,5 3 5 33,5 12,75 1647 1680 1385 1
11 Paul Bokern 9 3 2 4 4,0 5 4 47,0 16,25 1799 0 1799 0
12 Wouter Smeets 9 3 2 4 4,0 5 4 46,0 15,50 1819 1831 1769 0
13 Ron van Dinteren 9 3 2 4 4,0 5 4 46,0 13,75 1814 0 1814 0
14 Frank Clevers 8 2 2 4 4,0 4 4 36,5 11,00 1688 1684 1708 1
15 Frans Broers 8 2 2 4 4,0 5 3 31,5 9,50 1710 1737 1410 1
16 Hein de Boer 9 3 1 5 3,5 5 4 36,5 13,25 1736 1750 1552 0
17 Jos Broers 8 2 1 5 3,5 4 4 34,5 8,25 1644 0 1644 1
18 Chris Herriger 8 2 0 6 3,0 4 4 30,5 7,75 1404 0 1404 1
19 Richard Vermeij 8 1 0 7 2,0 4 4 32,0 3,25 1371 1400 1236 1