• Uitslagen 8e ronde
    Marielle Meijs - Paul Bokern             1-0
    Zeger Vroon - Rob Zink                   ½-½
    Frans Broers - Chris Herriger            1-0
    Huub Senden - Rob Janssen              1-0
    Jan Schrijen - Roy Kluten                  0-1
    Roger Huenen - Frans Helmond         1-0
    Henk Gommers - Philippe Muurmans ½-½
    Indy Rozenboom - Richard Wijnands 0-1
    Hugo de Bruijn - Nico Ramaekers      ½-½
    Rob Toma - Jean Spee                       0-1
    Bert Bomhof - Jos Broers                    0-1
    Peter Mergelsberg - Richard Vermeij   1-0
    Wiel Maijer - Willem Gommers           0-1

  • Uitslagen 7e ronde
    Rob Zink - Frans Broers                      0-1
    Chris Herriger - Marielle Meijs            0-1
    Rob Janssen - Paul Bokern                  0-1
    Zeger Vroon - Roy Kluten                   1-0
    Jos Broers - Jan Schrijen                     1-0
    Nico Ramaekers - Philippe Muurmans 0-1
    Rob Toma - Huub Senden                  1-0
    Ruud Lemmers - Frans Helmond         0-1
    Jean Spee - Richard Vermeij               1-0
    Frank Smit - Indy Rozenboom             0-1
    Bob Merx - Peter Mergelsberg            1-0
    Willem Gommers - Hugo de Bruijn      0-1
    Wiel Maijer - Bert Bomhof                  0-1
    Eric Brouwers - Roger Huenen            ½-½
    Richard Wijnands - Henk Gommers     1-0

  • Eindstand Interclub-competitie
    Rangschikking na Ronde 8 - 7-3-2019
    Pos Naam              Team          Score GemRT Prt   W   R   V   Bye Rtg     RtTnm   TPR   
    1 Marielle Meijs       DjZ            7,0 1466   8   7   0   1   0 1647    72   224   prijs
    2 Rob Zink             DjZ            6,5 1631   8   6   1   1   0 1800    41   129
    3 Frans Broers         SVE           6,0 1478   8   6 0   2   0   1696     3    11   prijs
    4 Jules Daemen        DjZ           4,5 1564   6   4   1   1   0   1722    21    85
    5 Zeger Vroon         SVE           4,5 1511    8   2   5   1   0   1685   -45 -141
    6 Paul Bokern          DjZ            4,5 1391   6   4   1   1   0   1598     9    38
    7 Jos Broers             DjZ            4,0 1412   6   4   0   2 0   1355    50   209
    8 Roy Kluten            DjZ           4,0 1393   5   2   2   1   1  1672   -28 -141
    9 Michiel Hendriks    DjZ           3,5 1598   6   3   1   2 0 1642    17    71
    10 Chris Herriger       DjZ          3,5 1456   6   3   1   2 0 1307    57   235
    11 Philippe Muurmans DjZ          3,5 1446   6   3   1   2 0 1411    26   106 1
    2 Jean Spee               DjZ          3,5 1365   4   3   1   0 0 1786    -4   -21
    13 Frans Helmond       DjZ          3,0 1592 4   3   0   1   0 1909     9    55
    14 Rob Janssen          DjZ           3,0 1531   8   2   2   4 0 1425    11    34
    15 Rob Toma             SVE          3,0 1504   8   3   0   5 0 1358     8    26
    16 Huub Senden         DjZ          3,0 1428   6   2   2   2 0 1608   -43 -178
    17 Philippe Da Ces      DjZ          2,5 1618   4   2   1   1 0 1856   -20 -128
    18 Hugo de Bruijn       SVE         2,5 1451   6   2   1   3 0 1092    47   197
    19 Nico Ramaekers     SVE         2,5 1340   6   2   1   3 0 1238     3    15
    20 Peter Mergelsberg DjZ          2,0 1565 4   2   0   2 0 1664   -11   -67
    21 Serge Herzet         DjZ           2,0 1511   2   2   0   0 0 1793    13   165
    22 Jan Schrijen           SVE         2,0 1502 8   2   0   6 0 1239   -18   -65
    23 Richard Wijnands   Vrd          2,0 1429 2   2   0   0 0 1573    23   284
    24 Indy Rozenboom     DjZ         2,0 1428 4   2   0   2 0 1283    26   163
    25 Ed Bayens            SVE          2,0 1359 6   2   0   4 0 1445   -53 -220
    26 Cyriel Schmeits      SVE         2,0 1268 3   2   0   1 0  1402     6    52
    27 Paul Lemmens       DjZ          2,0 989   1   1   0   0 1 1549     1    22
    28 Eric Brouwers        DjZ           1,5 2009 1   0   1   0 1 1943     3    77
    29 Roger Huenen       Vrd           1,5 1926 2   1   1   0 0 2009     9   119
    30 Richard Vermeij     SVE         1,5 1592   8   1   1 6 0   1286    -5   -15
    31 Bob Merx               Vrd          1,0 1664   1   1   0 0 0 2004     4    96
    32 Chris Bartels        SVE           1,0 1388   2   1   0 1 0 1207     7    83
    33 Frank Smit           DjZ           1,0 1371    4   1   0   3 0 1541   -59 -367
    34 Yvonne Bellefroid DjZ           1,0 1287    4   1   0   3 0 1176   -19 -120
    35 Jo Leunissen         DjZ           1,0 1287   2   1   0   1   0 1065    12   145
    36 Bert Bomhof        Vrd            1,0 1172    2   1   0   1   0 1575   -25 -315
    37 Willem Gommers Vrd             1,0 1040   2   1   0   1 0 1570   -30 -378
    38 Michel Janssen      SVE          0,5 1509   2   0   1   1 0 1069    12   144
    39 Henk Gommers     Vrd            0,5 1491   2   0   1   1 0 1575   -25 -314
    40 Ruud Lemmers     Vrd           0,0 1909   1   0   0   1 0 1980   -20 -500
    41 Niels Fraikin          SVE          0,0 1646 1   0   0   1   0   979     0    -5
    42 Evert Boone          SVE          0,0 1424 1   0   0   1   0   899    -1   -28
    43 Wiel Maijer            DjZ         0,0 1417   8   0   0   8 0   989   -31   -98
    44 Martin Nieuwendijk SVE        0,0 1347 4   0   0   4   0   977   -17 -146
    45 John van Beekum    SVE         0,0 1342 2   0   0   2   0   911    -5   -66
    46 Fred de Warrimont SVE         0,0 1289 2   0   0   2   0   845    -5   -63


Uitslagen 5e ronde

Rob Zink            -   Jules Daemen        1-0  
Rob Janssen        -   Marielle Meijs       0-1  
Frans Broers       -    Michiel Hendriks   0-1  
Zeger Vroon       -   Paul Bokern          ½-½  
Richard Vermeij -   Chris Herriger        0-1  
Rob Toma          -   Frank Smit            1-0  
Nico Ramaekers -   Indy Rozenboom    1-0  
Frans Helmond   -   Hugo de Bruijn      1-0  
Wiel Maijer        -   Ed Bayens             0-1  
Jan Schrijen       -   Cyriel Schmeits       0-1

Uitslagen 6e ronde

Michiel Hendriks   - Rob Zink             0-1  
Marielle Meijs      -   Nico Ramaekers 1-0  
Frans Broers        -   Rob Janssen        1-0  
Chris Herriger     -   Zeger Vroon        ½-½  
Paul Bokern        -   Jan Schrijen         1-0  
Ed Bayens          -   Jules Daemen       0-1  
Richard Vermeij -   Frans Helmond     0-1  
Indy Rozenboom -   Rob Toma             1-0  
Hugo de Bruijn   -   Wiel Maijer           1-0
Uitslagen 3e ronde
Philippe Da Ces       -    Jules Daemen         ½-½  
Rob Zink                -    Marielle Meijs         1-0  
Michiel Hendriks     -    Huub Senden          1-0  
Jan Schrijen            -   Philippe Muurmans   0-1  
Jos Broers               -   Frans Broers            0-1  
Rob Toma              -    Zeger Vroon            0-1  
Richard Vermeij      -   Yvonne Bellefroid      1-0  
Chris Herriger        -   Martin Nieuwendijk   1-0  
Wiel Maijer           -   Paul Lemmens          0-1  
Jean Spee             -   Chris Bartels             1-0  
Jo Leunissen           -   Paul Bokern             0-1  
Rob Janssen           -   Ed Bayens               1-0

Uitslagen 4e ronde

Philippe Da Ces       -   Rob Zink             0-1  
Jules Daemen          -   Michiel Hendriks   1-0  
Roy Kluten               - Rob Janssen          ½-½  
Mariellle Meijs          - Zeger Vroon         1-0  
Philippe Muurmans   - Frans Broers          0-1  
Paul Bokern              - Richard Vermeij     1-0  
Huub Senden           - Jean Spee              ½-½  
Jan Schrijen             - Rob Toma              0-1  
Yvonne Bellefroid     -   Jos Broers            0-1  
Ed Bayens               - Chris Herriger        0-1  
Chris Bartels            - Wiel Maijer           1-0  
Martin Nieuwendijk -  Jo Leunissen          0-1

Uitslagen 1e ronde

Philippe Da Ces      -        Philippe Muurmans 1-0  
Rob Toma              -         Serge Herzet        0-1  
Rob Zink              -         Jos Broers              1-0  
Richard Vermeij    -         Zeger Vroon          ½-½  
Jules Daemen        -         Jan Schrijen           1-0  
Nico Ramaekers     -         Frans Broers         0-1  
Peter Mergelsberg -         Yvonne Bellefroid    1-0  
Michel Janssen     -         Huub Senden         ½-½  
Michiel Hendriks    -         Hugo de Bruijn      1-0   
Wiel Maijer           -         Frank Smit            0-1  
Marielle Meijs        -         Niels Fraikin         1-0  
John van Beekum   -         Ed Bayens             0-1  
Rob Janssen          -         Evert Boone           1-0  
Fred de Warrimont -         Cyriel Schmeits      0-1  
Martin Nieuwendijk -         Roy Kluten           0-1   

Uitslagen 2e ronde

Frank Smit           -   Philippe Da Ces            0-1  
Serge Herzet        -   Peter Mergelsberg        1-0  
Ed Bayens            -   Rob Zink                      0-1  
Cyriel Schmeits     - Jules Daemen                0-1  
Frans Broers         - Marielle Meijs               0-1  
Roy Kluten           - Michiel Hendriks           ½-½  
Zeger Vroon         - Rob Janssen                  ½-½  
Huub Senden       - Richard Vermeij              1-0  
Philippe Muurmans - Michel Janssen             1-0  
Hugo de Bruijn     - Rob Toma                     0-1  
Jos Broers              - Wiel Maijer                  1-0  
Jan Schrijen           - Martin Nieuwendijk       1-0R
John van Beekum   - Nico Ramaekers            0-1  
Yvonne Bellefroid   - Fred de Warrimont        1-0