Stand interne competitie en kruistabel


Stand na ronde 8

NrNaampntwdstrwinstremiseverlieswitzwartafmGT%-scorewrdELO
1Zeger Vroon1257520341086201724
2Frans Broers1055410233090201686
3Lucas Huijnen1058413350056201379
4Rob Toma956321332067201471
5Chris Bartels906312332058201356
6Ed Bayens906312332058201585
7Nico Ramaekers908314440044201303
8Hugo de Bruijn858233440044201479
9Cyriel Schmeits754211224063201426
10Evert Boone705203323040201203
11Richard Vermeij608116440019201323
12Alex Gorissen554103314025201321
13Guy Smeets55410322402520992
14John van Beekum55510432302020887

Kruistabel (R: remise; GT: geen tegenstander; groen reglementaire uitlsag)

AlexChrisCyrielEdEvertFransGuyHugoJohnLucas  NicoRichardRobZeger
1
AlexXXX





0-1


  0-1

0-11
2ChrisXXX  0-1   1-0  0-12
3
Cyriel

XXX
1/2-1/2






  1-0


3
4
Ed

XXX





  1-0

1-0

  0-14
5
Evert
  0-1

XXX

1-0


  0-1



5
6
Frans



XXX


  1-0 1-0



1/2-1/26
7
Guy  0-1




XXX

  0-1





7
8
Hugo 1/2-1/2  0-1
1-0


XXX

  0-1




8
9
John

  0-1





XXX

  0-1
  0-1


9
10
Lucas

  1-0






XXX

  1-0

  0-1
10
11Nico

  0-1
  1-0

0-1




XXX


11
12Richard



0-1
1/2-1/2
1/2-1/2
XXX
0-1   0-1
12
13Rob



0-1


1/2-1/2


1-0

XXX

13
14Zeger





1-0



1/2-1/2
XXX
14
AlexChrisCyrielEdEvertFransGuyHugoJohnLucasNicoRichardRobZeger