Stand interne competitie en kruistabel

Stand na ronde 12

NrNaampntwdstrwinstremiseverlieswitzwartafmGT%-scoreELO
1Frans Broers210119115601861690
2Rob Toma175127236600671480
3Richard Vermeij170127146600631404
4Zeger Vroon16086203540881743
5Ed Bayens15095315430721627
6Hugo de Bruijn150106045520601325
7Cyriel Schmeits150115335610591431
8Nico Ramaekers140125166600461317
9Evert Boone13012507660042953
10Chris Bartels125104155520451317
11Jan Schrijen125124177500381292
12Michel Janssen11093154530391162
13Alex Gorissen10573044350431401
14Niels Fraikin105102175511251033
15John van Beekum9511218651023898
16Guy Smeets906213425042999
17Martin Nieuwendijk707106342114962
18Ralph van der Aa3510100150501504
19Kevin Konings352002115001115



Kruistabel (R: remise; groen: geen tegenstander; oranje reglementaire uitlsag)

AlexChrisCyrielEdEvertFransFredGuyHugoJanJohnKevinMartinMichelNicoNielsRalphRichardRobZeger
1AlexXXX0-1 1-00-10-11
2ChrisXXX0-10-1 1-01-00-12
3CyrielXXX0-1 1-01-0 RR3
4Ed1-0XXX1-0 R1-0R4
5EvertXXX0-10-10-1 1-01-01-05
6Frans1-0 1-0XXX1-0 R
0-16
7FredXXX1-07
8Guy0-1XXX 1-01-0R8
9Hugo0-1XXX1-01-01-0 0-19
10JanR0-10-1XXX1-0 1-00-10-110
11John0-10-10-1XXX1-00-1R11
12Kevin0-1XXX12
13Martin0-1XXX0-10-113
14Michel 0-1 R
XXX1-01-014
15Nico1-00-11-00-1 1-0XXX0-115
16Niels0-1 0-10-11-00-1XXX16
17RalphXXX17
18Richard1-01-01-01-0 1-00-1XXX18
19RobR1-0 0-11-01-0 1-0XXX19
20Zeger1-01-01-0XXX20
AlexChrisCyrielEdEvertFransFredGuyHugoJanJohnKevinMartinMichelNicoNielsRalphRichardRobZeger