Eindstand interne competitie 2019-2020 (voortijdig afgebroken i.v.m. met corona)

NrNaampntwdstrwinstremiseverlieswitzwartafmGT%-scoreELO
1Ed Bayens2751511407801871601
2Frans Broers2601511318710831674
3Hugo de Bruijn2351410138620751447
4Lucas Huijnen215168357900571055
5Richard Vermeij210168267900561382
6Rob Toma190157177810461443
7Nico Ramaekers180156278710471317
8Jan Schrijen1701660107900381200
9Zeger Vroon16595405450781711
10Cyriel Schmeits14084044451501422
11Evert Boone1057205435129999
12Chris Bartels9553022350601330
13John van Beekum9513101276308875
14Alex Gorissen9082064450291349
15Niels Fraikin8052033250401101
16Martin Nieuwendijk5512001266300870
17Guy Smeets40300321500995



Eindstand rapidcompetitie 2019-2020

Nr Naam Punten wedstr winst remise verlies wit zwart afgemeld GT %-score wrd ELO
1 Ed Bayens 7 9 6 2 1 4 5 0 0 78 1 1579
2 Hugo de Bruijn 6,5 9 6 1 2 4 5 0 0 72 1 1332
3 Frans Broers 6,5 9 6 1 2 4 5 0 0 72 1 1584
4 Lucas Huijnen 4,5 9 4 1 4 5 4 0 0 50 1 1054
5 Nico Ramaekers 4,5 9 4 1 4 5 4 0 0 50 1 1250
6 Jan Schrijen 4 8 4 0 4 4 4 1 0 50 1 1286
7 Rob Toma 4 9 3 2 4 5 4 0 0 44 1 1317
8 Zeger Vroon 3 5 3 0 2 2 3 4 0 60 1 1645
9 Cyriel Schmeits 3 5 2 0 3 3 2 2 1 40 1 1325
10 Niels Fraikin 2 4 1 0 3 2 2 4 1 25 1 987
11 Richard Vermeij 2 8 1 0 7 4 4 0 1 13 1 1218
12 Evert Boone 0,5 1 0 1 0 1 0 8 0 50 1 925
13 Guy Smeets 0,5 2 0 1 1 1 1 7 0 25 1 1032
14 Martin Nieuwendijk 0 3 0 0 3 1 2 5 0 0 1 1083