Eindstand interne competitie seizoen 2021-2022

Nr Naam pnt wdstr winst remise verlies wit zwart afm GT %-score wrd ELO
1 Frans Broers 360 21 14 5 2 10 11 4 0 79 20 1652
2 Hugo de Bruijn 325 25 10 10 5 13 12 0 0 60 20 1497
3 Lucas Huijnen 320 22 11 4 7 10 12 2 1 59 20 1420
4 Ed Bayens 315 19 12 3 4 9 10 5 0 71 20 1595
5 Zeger Vroon 295 15 12 3 0 8 7 5 0 90 20 1734
6 Nico Ramaekers 255 25 8 2 15 13 12 0 0 36 20 1281
7 Richard Vermeij 250 23 6 5 12 12 11 1 1 37 20 1344
8 Chris Bartels 200 18 5 2 11 9 9 5 0 33 20 1296
9 Evert Boone 185 14 5 0 9 7 7 5 1 36 20 1227
10 Cyriel Schmeits 140 9 3 2 4 5 4 5 1 44 20 1411
11 Alex Gorissen 125 11 3 1 7 5 6 5 0 32 20 1334
12 Guy Smeets 125 14 1 0 13 7 7 5 1 7 20 979
13 Rob Toma 120 7 3 3 1 3 4 5 0 64 20 1478
14 John van Beekum 65 5 1 0 4 3 2 5 0 20 20 887


Eindstand online rapidcompetitie seizoen 2021-2022

NrNaampntwdstrwinstremiseverlieswitzwartafmGT%-scorewrdELO
1Frans Broers32520143310100078201567
2Hugo de Bruijn32020142410100075201424
3Ed Bayens260199379100155201480
4Zeger Vroon25516943884069201585
5Lucas Huijnen245198381090150201177
6Nico Ramaekers23017809892147201277
7Evert Boone19516538973141201037
8Richard Vermeij1701940151090121201150
9Chris Bartels16513409675131201170
10Rob Toma155153012784120201222