Agenda seizoen 2018 - 2019

          AGENDA SCHAAKVERENIGING EIJSDEN 2018-2019

27

september

interne competitie

ronde 4

4

oktober

Interclub met De Juiste -Z-

ronde 1 Eijsden

11

oktober

interne competitie

ronde 5

14

oktober

Voerendaal 4 - Eijsden

1e ronde LiSB

18

oktober

interne competitie

ronde 6

25

oktober

interne competitie

ronde 7

1

november

rapidcompetitie

ronde 1

8

november

interne competitie

ronde 8

11

november

Eijsden - De Juiste -Z- 3

2e ronde LISB

15

november

ontmoeting jeugd- senioren; interne competitie

ronde 9

17

november

etentje SV Eijsden


22

november

interne competitie

ronde 10

29

november

Interclub met De Juiste -Z-

ronde 2 Noorbeek

6

december

interne competitie

ronde 11

9

december

Schaesberg 3 - Eijsden

3e ronde LISB

13

december

interne competitie

ronde 12

20

december

rapidcompetitie

ronde 2

27

december

Kersttoernooi


3

januari

interne competitie

ronde 13

10

januari

interne competitie

ronde 14

17

januari

Interclub met De Juiste -Z-

ronde 3 Eijsden

24

januari

interne competitie

ronde 15

31

januari

interne competitie

ronde 16

7

februari

ontmoeting jeugd- senioren; interne competitie

ronde 17

14

februari

rapidcompetitie

ronde 3

17

februari

Eijsden - Voerendaal 2

4e ronde LiSB

21

februari

interne competitie

ronde 18

28

februari

interne competitie

ronde 19

7

maart

Interclub met De Juiste -Z-

ronde 4 Noorbeek

14

maart

interne competitie

ronde 20

21

maart

interne competitie

ronde 21

24

maart

Maastricht 2 - Eijsden

5e ronde LiSB

28

maart

interne competitie

ronde 22

4

april

rapidcompetitie

ronde 4

11

april

interne competitie

ronde 23

14

april

Eijsden - ????

6e ronde LISB

18

april

interne competitie

ronde 24

25

april

interne competitie

ronde 25

26

april

Koningsdagsnelschaaktoernooi


2

mei

interne competitie

ronde 26

9

mei

interne competitie

ronde 27

16

mei

interne competitie

ronde 28

19

mei

???? - Eijsden

7e ronde LISB Helden

23

mei

simultaan door de kampioen


30

mei

snelschaakavond

ronde 1

6

juni

snelschaakavond

ronde 2